REKLAMA

Przechodzący przez most na Wątoku, znajdujący się w ciągu ul. Dąbrowskiego w Tarnowie, dostrzegli niesiony przez nurt potoku obiekt mogący być zarówno ciałem człowieka, jak i kompletnie ubranym manekinem.

REKLAMA

Powiadomiono służby ratunkowe. Na miejscu są już jednostki policji i pogotowia ratunkowego, trwa oczekiwanie na straż pożarną i ekipę nurków, którzy wydobędą z wody dostrzeżony wcześniej obiekt.

Z informacji przekazanych przez tarnowską policję wynika, że 1 lipca br. ok. godz. 10 przyjęto zgłoszenie o obiekcie pływającym w Wątoku. Zgłaszający podejrzewał, że to może być ciało. Obiekt wyłowiono.
Mogę potwierdzić, że jest to ciało około 50-letniego mężczyzny. Ciało jest w stanie rozkładu. Przeprowadzono już oględziny, wstępnie wykluczono przyczynienie się osób trzecich do śmierci mężczyzny. Ciało zabezpieczono do sekcji, prokuratura prowadzi śledztwo mające ustalić okoliczności zdarzenia – mówi asp. sztab. Olga Żabińska z zespołu ds. komunikacji społecznej Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.
Tożsamość mężczyzny jest jeszcze nieznana.

Zdjęcia: Marcin Chrapusta

REKLAMA

7
Dodaj komentarz

5 Liczba komentarzy
2 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
6 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Solone

Fotograf to hiena, bez cna człowieczeństwa. Dno.

dt

Żądam usunięcia zdjęcia rozkładającego się ciała. Czy wyście w tym Temi oszaleli? Miejcie choć trochę szacunku dla zmarłej osoby. Wstyd.

AgaNowak

Byłam świadkiem jak ratownicy medyczni oraz policja zajmowali się ciałem tego człowieka. Mam nadzieję ,że odnajdzie się rodzina tego Pana i godnie go pochowają. Będę się modlić o jego duszę.

oburzona

Marcin Chrapusta, oglądałeś film “Wolny strzelec” i chcesz tak samo, czy co??????? A sekretariat redakcji zaspał???? Nie wszystko jest na sprzedaż.

okrutne

żałosne że wrzucacie zdjęcie ciała