Potrzebna pomoc dla medyków!

3
463
Źródło: zrzutka.pl
Źródło: zrzutka.pl
REKLAMA

Lekarze, pielęgniarki i ratownicy medyczni codziennie narażają swoje życie, by ratować chorych na COVID-19. Część z nich zdążyła już zachorować, więc składy dyżurów są często bardzo okrojone. Pojawił się więc pomysł, aby wesprzeć medyków ciepłym posiłkiem, poprzez zrzutkę. Niestety w ostatnim czasie brakuje pieniędzy, poprzez brak zainteresowania akcją.

Akcja ma zapewnić personelowi medycznemu wsparcie poprzez dostarczenie ciepłego posiłku podczas dyżuru, ponieważ z powodu natłoku obowiązków i zakazu opuszczania oddziałów, medycy często nie mają możliwości spożyć ciepłego posiłku. O pomoc prosi pielęgniarka onkologiczno – hospicyjna, która chce wesprzeć swoich kolegów zawodowych, w tak trudnym dla nich czasie.

REKLAMA

Obiady miały trafiać do medyków w Tarnowie i Dąbrowie Tarnowskiej, oraz do wszystkich filii pogotowia ratunkowego w powiecie tarnowskim. Posiłki przygotowywane są przez lokalne punkty gastronomiczne, dla których to też pomoc w tak trudnym czasie. Do tej pory wydano ponad 1000 posiłków, ale akcja ustała z powodu braku funduszy. Zachęcamy więc do wspierania akcji na stronie zrzutka.pl

Źródło: Justyna Świderska, Eska.pl

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
3 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments