Tragiczny wypadek w powiecie bocheńskim

0
111
Policja
REKLAMA

Czterech mężczyzn zginęło w nocy z piątku na sobotę w wypadku do którego doszło w miejscowości Baczków w powiecie bocheńskim. Najmłodszy miał 24 lata. Przyczyny wypadku ustalają wspólnie policja i prokuratura.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę na drodze wojewódzkiej 965 w niewielkiej miejscowości Baczków w gminie Bochnia, na terenie powiatu bocheńskiego. W piątek 17 lipca, niedługo przed północą, samochód peugeot zjechał nagle z drogi i uderzył w betonowy przepust.

REKLAMA

Na miejsce dotarły karetki oraz strażacy, których pomoc była niezbędna – musieli uwolnić zakleszczone we wraku pojazdu ofiary. Wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Trzech mężczyzn poniosło śmierć na miejscu. To 24-letni kierowca oraz pasażerowie w wieku 33 i 38 lat; jednego z tej trójki próbowano reanimować, niestety, bezskutecznie. Czwarty poszkodowany w stanie ciężkim został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i przetransportowany do szpitala w Krakowie. Niestety, mężczyzna również zmarł.
Przyczyny wypadku ustalają wspólnie policja i prokuratura. W sprawie ma zostać wszczęte śledztwo w celu wyjaśnienia szczegółowych okoliczności zdarzenia.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o