Poparzony pasażer w szpitalu

0
231
fot. OSP Szczepanów

Jak wynika ze wstępnych strażackich oględzin, najprawdopodobniej niedopałek papierosa był przyczyną zapalenia się wnętrza fiata duplo. Pożar o mały włos nie zakończył się tragedią, przebywający w samochodzie mężczyzna najpierw stracił przytomność, później doznał poważnych poparzeń obydwu nóg. Postępowanie wyjaśniające prowadzą brzescy policjanci.

– Późnym wieczorem otrzymaliśmy zgłoszenie o samochodzie, który stanął w ogniu na stacji paliw w Szczepanowie. Kiedy jednak zajechaliśmy na miejsce, pożar był już prawie ugaszony przez pracownika stacji oraz właściciela fiata. Okazało się, że kiedy poszedł on zapłacić za paliwo, ogień zaprószył pasażer auta, który najprawdopodobniej palił w nim papierosy. W wyniku silnego dymienia mężczyzna stracił przytomność, po wyciągnięciu go z samochodu udzieliliśmy mu pierwszej pomocy, za chwilę został zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala – relacjonuje jeden ze szczepanowskich strażaków-ochotników.
Pasażer fiata duplo doznał poparzeń pierwszego i drugiego stopnia dolnych kończyn, właściciel auta oszacował straty na sześć tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o