Powiat brzeski. Zginął młody mężczyzna potrącony przez pociąg towarowy

0
228
tory kolejowe zimą
REKLAMA

17 lutego wieczorem zginął 20-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego, który został potrącony przez pociąg towarowy. Mężczyzna chodził wzdłuż torów w nieoświetlonym miejscu. Po uderzeniu przez pociąg nie miał szans na przeżycie, poniósł śmierć na miejscu. Trwa wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Obecnie nie wiadomo, czy było ono wynikiem nieszczęśliwego wypadku, czy desperackiej próby odebrania sobie życia.

Nie żyje dwudziestoletni mężczyzna z powiatu brzeskiego, który 17 lutego wieczorem został potrącony przez pociąg towarowy relacji Tarnów-Dąbrowa Górnicza. Do dramatycznego zdarzenia doszło na torach w pobliżu Brzeska. 20-latek nie miał szans na przeżycie i zginął na miejscu. Trwa wyjaśnianie okoliczności tragedii. Obecnie nie wiadomo z jakiego powodu mężczyzna spacerował po torach w nieoświetlonym miejscu. Prawdopodobnie przebywał tam samotnie. Ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu. Postępowanie w tej sprawie toczy się pod nadzorem prokuratury. 

REKLAMA

– Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 17 lutego około godz. 22.00. 20-letni mieszkaniec powiatu brzeskiego został potrącony przez pociąg towarowy relacji Tarnów-Dabrowa Górnicza. Mężczyzna zginął na miejscu. Jego ciało zostało zabezpieczone i będzie poddane badaniu sekcyjnemu. Postępowanie wyjaśniające okoliczności zdarzenia jest prowadzone pod nadzorem prokuratury – powiedział asp. sztab. Grzegorz Buczak, pełniący obowiązki rzecznika prasowego KPP w Brzesku. 

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments