Strona główna Region Powiat dąbrowski Oszczędzaj wodę! Spada ciśnienie w rurociągach…

Oszczędzaj wodę! Spada ciśnienie w rurociągach…

0
woda kran t koniarz
fot. Tadeusz Koniarz | archiwum
REKLAMA

W związku z trwającymi upałami i znacznym wzrostem zużycia wody, przedstawiciele Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radgoszczy zaapelowali do mieszkańców o ograniczenie podlewania ogrodów, trawników, a przede wszystkim – napełniania basenów.

W wielu miejscowościach na terenie powiatu dąbrowskiego w ostatnich dniach spadło ciśnienie w rurociągach. 

REKLAMA (3)

– Woda powinna służyć przede wszystkim celom socjalno-bytowym. Nadmierne jej wykorzystywanie na inne cele może prowadzić do czasowego braku dostępu do wody w kranach – informują pracownicy GZGK w Radgoszczy, którzy równocześnie zwrócili się z prośbą o przemyślane napełnianie przydomowych basenów: – Napełniaj basen z wyprzedzeniem, przed falą upałów, najlepiej w nocy – między 23 a 6:00 rano.

REKLAMA (2)
Obserwuj nas na Google NewsBądź zawsze na bieżąco - wejdź na Google Wiadomości i zacznij obserwować nasze newsy.


REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
0
Napisz komentarzx