W Dąbrowie Tarnowskiej wykonują badania na koronawirusa

2
1519
SGZOZ Dąbrowa Tarnowska
fot. SGZOZ Dąbrowa Tarnowska
REKLAMA

W Samodzielnym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej wykonać można dwa rodzaje testów wykrywających przeciwciała SARS-CoV-2, co ważne koszt badania wynosi tylko 50 złotych. Testy genetyczne zrobić można w tamtejszym szpitalu, cena to 450 złotych.

REKLAMA

W SGZOZ wykonać można badanie w kierunku obecności przeciwciał IgG na analizatorze DXI 800 Beckman Coulter, jego cena wynosi 48 złotych, wyniki testu gotowe są w tym samym dniu. Dla pacjentów dostępny jest także szybki test jakościowy niemieckiej firmy BiotesT RightSing, wykrywający przeciwciała IgG i IgM, koszt badania wynosi 50 złotych.

Profesjonalne testy genetyczne i serologiczne zrobić także można w dąbrowskim szpitalu, za pierwsze z nich zapłacić trzeba 450 złotych, zaś za drugie 100 złotych. Pacjenci korzystający z medycznych świadczeń w ramach podstawowej opieki zdrowotnej udzielanych przez szpitalną przychodnię rodzinną mogą skorzystać z promocyjnych cen.

REKLAMA

2
Dodaj komentarz

2 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
2 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Beata

Badania wykonują też w Nowym Szpitalu. Na skierowanie i komercyjnie.

Komoda

Na Sucharskiego 5 w punkcie pobrań Diagnostyki również wykonuje sie testy immunochromatograficzne na przeciwciała. Pozytywny wynik świadczy o przebytej chorobie w przeszłości albo aktualnie rozwijającej sie infekcji