Koronawirus w Urzędzie Miasta w Zakliczynie

0
537
Urząd Miejski w Zakliczynie (fot. autor)
REKLAMA

Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn, Dawid Chrobak poinformował na swoim profilu na Facebooku, że u jednego z pracowników Urzędu Miejskiego stwierdzono koronawirusa. W związku z tym budynek urzędu od dzisiaj do odwołania zostaje zamknięty dla interesantów. 

REKLAMA

“Szanowni Państwo, w związku ze stwierdzonym zakażeniem koronawirusem u jednego z pracowników Urzędu Miejskiego w Zakliczynie, budynek Urzędu od dnia 24 sierpnia 2020 r. do odwołania zostaje zamknięty dla interesantów.

W przypadku konieczności odbioru dowodu osobistego lub zgłoszenia zgonu należy uprzednio kontaktować się z pracownikiem merytorycznym pod numerem telefonu 14 6326464 (dowody osobiste) lub 14 6326466 (Urząd Stanu Cywilnego) lub za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] .

Inne sprawy, poza wymienionymi wyżej, będą realizowane na bieżąco przez Urząd Miejski w Zakliczynie w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów. Załatwianie spraw urzędowych może przebiegać w następujący sposób:

• telefonicznie pod numerem telefonów: 14 6326460, 14 6326455 (sekretariat urzędu) – interesanci będą łączeni z pracownikiem merytorycznym,
• poprzez pocztę e-mail: [email protected],
• za pośrednictwem elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej: /6g5cql78j7/SkrytkaESP,
• poprzez pisma przesyłane drogą pocztową na adres Urzędu Miejskiego: Rynek 32, 32-840 Zakliczyn.

W korytarzu przy wejściu do Urzędu Miejskiego w Zakliczynie została umieszczona skrzynka podawcza, do której interesant może złożyć wypełniony wniosek lub podanie. W danym momencie w korytarzu przy wejściu do urzędu nie może znajdować się więcej niż jedna osoba” poinformował burmistrz na swoim koncie na Facebooku.

Już w niedzielę (23 sierpnia 2020 r.) przeprowadzono dezynfekcję wszystkich pomieszczeń w budynku Urzędu Miejskiego w Zakliczynie. Decyzje, co do dalszego funkcjonowania tamtejszego urzędu będą podejmowane na bieżąco, w zależności od rozwoju sytuacji i wytycznych Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Tarnowie. Burmistrz poinformował również, że czterech pracowników placówki zostało objętych kwarantanną.

Warto zaznaczyć, że oprócz pracownika Urzędu Miasta Zakliczyn wczoraj pozytywny wynik na obecność koronawirusa otrzymał również starosta tarnowski, Roman Łucarz. Starosta jak na razie przebywa w domu, natomiast wszystkie osoby z jego bezpośredniego kontaktu przechodzą kwarantannę, w tym m.in. wicestarosta tarnowski, Jacek Hudyma.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o