Łękawica: Nie żyje 18-letni kierowca

1
1605
fot. KMP Tarnów
REKLAMA

Około godziny 7. tarnowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Łękawica w przydrożnym potoku odnaleziono trudny do zidentyfikowania pojazd, a w jego wnętrzu uwięzionego 18-letniego mężczyznę. Chłopak w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach zmarł.

REKLAMA

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło nad ranem w Łękawicy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wpadł do przydrożnego potoku.

Tarnowscy policjanci ustalili, że 18-latek wrócił do domu ze spotkania z kolegami około godziny 1. w nocy. Nieoczekiwanie, jakiś czas później chłopak ponownie wyszedł z domu i wsiadł za kierownicę volkswagena. Nad ranem, kilka kilometrów od jego miejsca zamieszkania, w przydrożnym potoku w Łękawicy przypadkowa osoba, która przechodziła wzdłuż tamtejszej trasy, zauważyła wrak samochodu i zawiadomiła służby. Strażacy, którzy wyciągali z pojazdu przytomnego 18-latka, przekazali go sanitariuszom, a ci zabrali mężczyznę karetką pogotowia do szpitala. Niestety kilka godzin później poinformowano o śmierci nastolatka.

Przyczynę i dokładny czas śmierci 18-latka wykaże sekcja zwłok.

 

 

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Mariusz

“Przyczynę i dokładny czas śmierci 18-latka wykaże sekcja zwłok.” ? Dokładny czas chyba jest znany skoro zabrali go żywego . Przynajmniej tak sugeruje ta część “Strażacy, którzy wyciągali z pojazdu przytomnego 18-latka, przekazali go sanitariuszom”.