Miał przy sobie ponad 800 gram narkotyków. Grozi mu 12 lat więzienia [ZDJĘCIA]

0
1124
Źródło: Tarnowska Policja
Źródło: Tarnowska Policja
REKLAMA

Kryminalni którzy asystowali podczas eksperymentu procesowego z udziałem prokuratora, zauważyli podejrzanego mężczyznę i postanowili interweniować. Po złapaniu mężczyzny okazało się, że miał przy sobie ponad 800 gram środków odurzających.

Policjanci wydziału kryminalnego tarnowskiej komendy, asystując przy eksperymencie procesowym z udziałem prokuratora, zauważyli samochód, za którego kierownicą siedział znany im z wcześniejszych spraw tarnowianin. Mężczyzna odjechał w kierunku wału przeciwpowodziowego, a kryminalni ruszyli za nim. Po chwili wysiadł z samochodu i wyszedł na wał. Gdy tylko zobaczył nieumundurowanych policjantów, natychmiast podjął próbę ucieczki, wyrzucając w trakcie kilka woreczków do wody. Policjantom udało się jednak złapać mężczyznę, a wyrzucone przez niego woreczki zostały wyłowione i zabezpieczone. W woreczkach było w sumie 800 gram amfetaminy i 50 gram marihuany.

REKLAMA

Tarnowianin został przewieziony na komendę, a następnie do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora zatrzymany trafił przed tarnowski sąd i został wobec niego zastosowany areszt tymczasowy. Za posiadanie tak dużych ilości narkotyków, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.
Źródło: Tarnowska Policja

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze