Nowe informacje na temat dramatu w Siedliskach

1
56374
Tarnowska Policja - Policja tarnowska
Zdjęcie poglądowe
REKLAMA

Dwa dni po odnalezieniu zwłok 40-latki z Siedlisk i jej 14-letniego syna śledczy skłaniają się ku wersji mówiącej, że tragedia była wynikiem samobójstwa rozszerzonego lub podwójnego samobójstwa.

Czy wstępne wyniki sekcji zwłok, wskazują na bezpośrednie przyczyny ich zgonu? Biegli stwierdzili rany cięte i kłute u nastolatka. Z kolei na ciele jego matki rany były bardziej powierzchowne.
Prok. Mieczysław Sienicki, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Tarnowie informuje, że pobrano wycinki tkanek oraz krew na badania histopatologiczne. Będą również wykonywane badania toksykologiczne pod kątem obecności śladów ewentualnych środków psychotropowych.

REKLAMA

Zwłoki żony i syna znalazł we wtorek mieszkaniec Siedlisk, który wrócił do domu po pracy. Z najnowszych informacji wynika, że ciała znajdowały się w jednym z pokoi, który był zamknięty od wewnątrz na klucz. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, można dojść do konkluzji, iż najbardziej prawdopodobną wersją jest samobójstwo rozszerzone albo dwa oddzielne akty samobójcze. W domu cały czas był drugi z synów małżeństwa i wygląda na to, że nie miał pojęcia, iż dosłownie za ścianą umiera jego brat i matka.

 

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Ktos

A może matka go molesgowala i drzwi od wewnątrz zamknęła.Straszna tragedia.