Weekendowe wypadki w Tarnowie [ZDJĘCIA]

0
272
Źródło: Tarnowska Policja
Źródło: Tarnowska Policja
REKLAMA

O godzinie 12 na skrzyżowaniu ulic Szkotnik i Szujskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Policjanci wysłuchali relacji uczestników wypadku i świadków dzięki czemu ustalili, że 64-letni kierowca busa, nie zauważył czerwonego światła i wjechał na skrzyżowanie.

W tym samym czasie w kierunku ulicy Klikowskiej na zielonym świetle przejechała 49-letnia mieszkanka Tarnowa wraz ze swoim synem. Auta zderzyły się, ale na szczęście nikomu nic się nie stało – zniszczone zostały jedynie pojazdy. Jako sprawca kolizji został wskazany kierowca Opla. Po badaniu okazało się, że prowadził samochód pod wpływem alkoholu, mając we krwi 0,2 promila alkoholu. Kierowca stracił swoje prawo jazdy, a postępowanie będzie prowadził wydział prewencji tarnowskiej komendy.

REKLAMA

Tego samego dnia, ale 12 godzin wcześniej miał miejsce jeszcze jeden wypadek na ulicy Narutowicza w Tarnowie. Nietrzeźwy 20-letni pieszy wtargnął wprost przed nadjeżdżające auto. Młody mężczyzna trafił do tarnowskiego szpitala z obrażeniami głowy, oraz nogi. W tej sprawie zostanie wszczęte postępowanie, które ma wskazać winnego tego wypadku.

 

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments