Wierzchosławice: Pijany wjechał w ogrodzenie

1
193
REKLAMA

Groźnie wyglądający wypadek miał miejsce w Wierzchosławicach. 42-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego stracił panowanie nad kierowanym przez siebie audi, uderzył w betonowy mostek, a następnie skosił ogrodzenie i przyłącze gazowe.

Na drodze gminnej w Wierzchosławicach doszło do wypadku drogowego. Na łuku drogi kierowca osobowego audi stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w betonowy przepust drogowy, a następnie rozbił ogrodzenie i skrzynkę przyłączeniową gazu ziemnego. W samochodzie znajdował się jeszcze 30-letni pasażer, który z wypadku wyszedł bez szwanku.

REKLAMA

– Ucierpiał jedynie kierowca, który trafił do szpitala z urazem nogi. Na miejscu pracowali policjanci, strażacy oraz pracownicy pogotowia gazowego. Podczas sprawdzeń okazało się, że kierowca jechał po pijaku, mając w organizmie niemalże jeden promil alkoholu, na domiar złego od 2017 roku miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – mówi rzecznik prasowy tarnowskiej policji, Paweł Klimek.

W związku z zaistniałym zdarzeniem wobec kierowcy zostanie wszczęte postępowanie za jazdę w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego oraz uszkodzenia prywatnego ogrodzenia i przyłącza gazowego.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
1 Komentarz
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments