Wójt Dębna w kwarantannie

0
217
Wójt Dębna w kwarantannie
Foto: www.gminadebno.pl
REKLAMA

Dzisiaj wójt Dębna Wiesław Kozłowski na swoim facebookowym profilu poinformował, że podczas wręczania promes „Kapliczki Małopolski 2020″ miał kontakt z osobą zakażoną Covid-19. Miało to miejsce 5 sierpnia w Dworku Kępińskich w Szczurowej, gdzie wójtowie z terenu powiatu brzeskiego odbierali symboliczne czeki potwierdzające otrzymanie dotacji w ramach konkursu.

– Informuję, że podczas wręczania promes Kapliczki Małopolski 2020’miałem kontakt z osobą zakażoną Covid-19. Decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego ja oraz moja rodzina, od piątku 14 sierpnia zostaliśmy objęci kwarantanną. Ciągłość pracy urzędu gminy oraz podległych jednostek pozostaje niezakłócona. Obowiązki przejmuje mój zastępca Jacek Szklarz, który przebywał na urlopie i nie miał ze mną kontaktu. W sprawach ważnych pozostaję do Państwa dyspozycji poprzez kontakt e-mailowy i telefoniczny – napisał na FB Wiesław Kozłowski.

REKLAMA

Dwa dni temu, w środę 12 sierpnia u jednego z pracowników urzędu marszałkowskiego stwierdzono zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Wszystkie osoby, które w ostatnich dniach miały kontakt z zakażonym zostały objęte kwarantanną, między innymi Marta Malec-Lech oraz burmistrz Brzeska, Tomasz Latocha.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o