Roszady w komendzie

0
75
Insp. Jerzy Polczyk (od lewej) i insp. Robert Strzelecki – I zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Krakowie
REKLAMA

Równocześnie pożegnano mł. insp. Roberta Dudka (pierwszego zastępcę bocheńskiego komendanta), który objął stanowisko komendanta powiatowego policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Z kolei dąbrowskiemu komendantowi, nadkomisarzowi Mirosławowi Strachowi (do października 2014 r. był pierwszym zastępcą komendanta powiatowego policji w Bochni) powierzono pełnienie obowiązków szefa powiatowej policji w Wieliczce.
Mł. insp. Jerzy Polczyk w policji służy od 1992 r. Jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Służbę rozpoczynał w oddziałach prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, następnie pracował w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.
W latach 2003‒2004 był kierownikiem Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Sekcji Prewencji Komisariatu Policji Tarnów-Centrum, a od 2004 roku – zastępcą naczelnika sekcji. W 2007 r. objął stanowisko naczelnika sekcji, a później naczelnika Wydziału Prewencji w tarnowskim komisariacie. W stycznia 2016 r. został komendantem Komisariatu Policji w Tuchowie, a w lipcu 2016 r. – zastępcą komendanta miejskiego policji w Nowym Sączu.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments