Tuchów. „Zdrowa” zabawa

0
72
festival
REKLAMA

Muzyka, maj i medycyna – tak w skrócie zapowiada się Wielka Majówka Centrum Zdrowia Tuchów. Majowa impreza to najlepsza recepta na zdrowy i aktywy styl życia oraz niezwykłą dawkę muzycznych klimatów od rocka do reggae. Majówka będzie też okazją do promocji zrealizowanego z sukcesem przez CZT projektu inwestycyjnego pod nazwą chirurgia jednego dnia.
Wielka Majówka odbędzie się 3 maja na tuchowskim rynku; początek już o godz. 9. Jej współorganizatorem są m.in. Dom Kultury w Tuchowie oraz portal MuzycznyTarnow.pl. W programie imprezy znajdzie się coś dla duszy i dla ciała. Amatorzy rekreacji i sportu będą mogli zmierzyć swoje siły na specjalnie przygotowanej ściance wspinaczkowej, a sportowych emocji dostarczy finisz pierwszego etapu Karpackiego Wyścigu Kurierów.
W godzinach popołudniowych tuchowski rynek rozkołyszą dźwięki pierwszej edycji 3Maj Się Festival. Koncertowej zabawie towarzyszyć będzie promocja zdrowia oraz akcja profilaktyczna m.in. w zakresie profilaktyki chorób piersi.
Na muzycznej scenie zagrają tarnowski The Neverhood, krakowski BlackJack, a gwiazdą wieczoru będzie częstochowska grupa Habakuk. Na zakończenie festiwalu tarnowska super grupa Cafe zaprezentuje listę największych hitów z lat 80. XX wieku.
Na tuchowskim rynku będzie można też wziąć udział w konkursach z nagrodami, a wieczorem obejrzeć pokaz fireshow – pokaz tańca z ogniem, przygotowany przez grupę Parafjanie Ognia.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o