Tuchowianka w finale Miss Polonia

0
99
REKLAMA

Ma 20 lat, 174 centymetry wzrostu i pochodzi z Tuchowa, gdzie niejednokrotnie prezentowała swoje umiejętności gry na gitarze. W Tuchowie kończyła szkołę średnią, a w Tarnowie była uczennicą szkoły muzycznej II stopnia, by na czas studiów wybrać Wrocław i tu rozwijać swoje muzyczne pasje. Co ważne, Paulina zajmuje się też modelingiem, związana jest z jedną z agencji modelek.
Kilka ostatnich miesięcy Paulina Mróz poświęciła na udział w konkursach piękności i zmagania o tytuł tej najpiękniejszej. Wszystko zaczęło się od udziału w konkursie Miss Polonia Wrocławia 2012 i walce w grupie dwudziestu dziewcząt o tytuł najpiękniejszej wrocławianki. Nową Miss Polonia Wrocławia została Paulina Mróz. Oznaczało to udział w kolejnym konkursie, tym razem o tytuł Miss Dolnego Śląska. Pod koniec maja w Jeleniej Górze odbył się finał wyborów Miss Polonia Dolnego Śląska. Kandydatki zaprezentowały się na scenie w kilku odsłonach: strojach koktajlowych, wieczorowych oraz obowiązkowo w kostiumach kąpielowych. Jurorzy rozdzielili tytuły miss, I oraz II vice miss; przyznali też tzw. „dziką kartę” uprawniającą do udziału w ćwierćfinale konkursu Miss Polonia. Otrzymały ją Anna Kostrzycka oraz pochodząca z Tuchowa Paulina Mróz.
We wtorek 24 lipca w Białymstoku odbył się ćwierćfinał konkursu Miss Polonia 2012. Blisko sto kandydatek z całej Polski zaprezentowało się przed siedmioosobowym jury w dwóch odsłonach – strojach wieczorowych oraz strojach kąpielowych. Ostatecznie wybrano 32 półfinalistki, a wśród nich znalazła się Paulina Mróz, które kilka dni później walczyły o miejsce w ogólnopolskim finale konkursu Miss Polonia 2012.
Podczas półfinału najpiękniejsze Polki prezentowały się w sukniach koktajlowych, ślubnych oraz strojach kąpielowych. Aranżacje półfinałowej gali zostały osadzone w latach 20. i 30. XX wieku, kiedy to powstał konkurs Miss Polonia. Jury do ścisłego finału wybrało 17 z nich. Teraz przed tuchowianką udział w wielkim finale konkursu o tytuł najpiękniejszej Polki, który odbędzie się jesienią.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o