Zaśpiewała z Cleo

0
571
Eliza Gasiorowska Cleo
Eliza i Cleo na planie

Eliza śpiewa od przedszkola. Miała szczęście, że jako kilkulatka spotkała na swojej drodze Małgorzatę Boruch. To ona odkryła talent dziewczynki i zabierała ją na pierwsze konkursy. Do dzisiaj w jej pracowni, w tarnowskim Pałacu Młodzieży, Eliza ćwiczy śpiew.
Kiedy obejrzała pierwszą edycję talent show, postanowiła, że w kolejnej spróbuje swoich sił. Rodziców nie musiała długo przekonywać, bo zawsze wspierają ją w realizacji pasji. Pojechali więc na casting do Warszawy. W szranki stanęło 2,5 tysiąca młodych ludzi. Przesłuchania trwały od dziewiątej rano do pierwszej po północy. Eliza wróciła do domu i… nic. Pomyślała, że pewnie nie była wystarczająco dobra. Jednak po trzech dniach przyszedł mail. Eliza została zaproszona do „przesłuchań w ciemno”, w których bierze udział 100 uczestników.
Podczas gdy śpiewają, „trenerzy” odwróceni są tyłem. Kiedy Eliza wykonywała swój utwór, odwrócili się wszyscy. Choć pierwsza zrobiła to Cleo. Ją wybrała Eliza i jako członek jej drużyny, wraz z dwiema koleżankami, brała udział w „bitwach”.
– Na początku dostaliśmy informację, że trenerem będzie Edyta Górniak. Nastawiłam się, że jeśli ja będę wybierać, zgłoszę się do jej drużyny – mówi Eliza. – Ponieważ zastąpiła ją Cleo, zdecydowałam się śpiewać z nią. Było to wspaniałe doświadczenie. Spędziłam z Cleo sporo czasu. Zobaczyłam, jak wygląda telewizja „od kuchni”, jak działa studio nagrań, udzieliłam swojego pierwszego wywiadu. Dużo się nauczyłam. Bardzo mi się spodobało. Teraz myślę o występie w „The Voice of Poland”.
Eliza jest obecnie uczennicą V Liceum Ogólnokształcącego. Wybrała klasę o rozszerzonym programie zajęć z matematyki i języków obcych. Stawia na naukę, choć śpiewu nie zaniedbuje. Cały czas ćwiczy. Słucha też muzyki. Bardzo różnej. Choć jej ulubioną piosenkarką jest Ariana Grande. Miała wykupiony bilet na koncert, który był planowany w Krakowie. Został jednak odwołany i Eliza nie zobaczyła na żywo swojej idolki. Zapowiada, że będzie czekała na kolejną okazję.

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze