Nowy Volkswagen Caddy

0
362
REKLAMA

W lutym przedstawiciele koncernu Volkswagen zapowiedzieli premierę nowego wcielenia modelu Caddy. W sieci pojawiły się pierwsze szkice, zapowiadające futurystycznie wyglądające auto, a sam producent twierdzi, że nowe Caddy ma stać się najbardziej sportowym furgonem na rynku.

REKLAMA

Według komunikatu prasowego Volswagena – „Nie ma chyba śruby, która pozostałaby nietknięta w tym projekcie. Przyszłoroczny Caddy ma być wzorem w segmencie A samochodów dostawczych i rodzinnych minivanów.” Zdają się to potwierdzać pierwsze, dostępne w sieci szkice nowego auta, które wygląda bardzo sportowo, jak na dostawczaka.
Już w lutym zapowiadana jest premiera nowego wcielenia popularnego modelu, będzie można zweryfikować, co w nowym Caddy pozostało z odważnego projektu.
Odważnego, bo do tej pory VW Caddy to samochód funkcjonalny, ale nie porywający swoją stylistyką, stąd tak duże zaskoczenie prezentowanym projektem. Projekt ukazuje lekkiego dostawczaka, który dzięki zmianie swojego kształtu, pochylonej linii dachu, powiększonej tylnej szybie oraz większym kołom zyskał sportowy charakter.
To ukłon Volkswagena w kierunku klientów uprawiających sport i zwolenników aktywnego wypoczynku. Nie należy jednak zapominać, że to auto dostawcze i czasem bardziej od wyglądu w tym segmencie liczy się praktyczność i cena.
Volkswagen Caddy pozostać ma więc także dalej praktycznym autem użytkowym, tyle, że z nową atrakcyjną stylizacją. Tak jak do tej pory dostawcze wersje nowego modelu będą wyposażone w tylną klapę z opcją uchylnych drzwi.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o