Bokserskie emocje w Arenie Jaskółka Tarnów

0
188
Boks
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę w Arenie Jaskółka Tarnów odbędzie się dobrze obsadzona gala bokserska KnockOut Boxing Night #13. W walce wieczoru Mateusz Masternak zmierzy się w kategorii junior ciężkiej z Taylorem Mabiką. Na ringu stanie ponadto dwóch tarnowian – Damian i Maciej Kiwiorowie. Transmisję wydarzenia przeprowadzi TVP Sport.

KnockOut Promotions to największa grupa bokserska w Polsce. Kolejna odsłona organizowanych przez nią gal z cyklu Knockout Boxing Night zagości w sobotę w Tarnowie. Najciekawiej zapowiada się starcie Mateusza Masternaka w kategorii junior ciężkiej. Popularny „Master” zadebiutuje w barwach grupy, po niespełna dwóch latach przerwy wracając na zawodowy ring. Mistrz Europy federacji EBU w zakontraktowanej na dziesięć rund walce wieczoru zmierzy się z Taylorem Mabiką z Gabonu.

REKLAMA

Tarnowska hala będzie w sobotę areną łącznie ośmiu walk. M.in. niepokonany na zawodowym ringu Łukasz Różański w kategorii ciężkiej w ramach sześciorundowej rywalizacji zmierzy się z Ozcanem Cetinkayą z Turcji. Tyle samo rund ma pojedynek w kategorii junior ciężkiej, w którym Adam Balski (także z kompletem zwycięstw na koncie) powalczy z Jarosławem Prusakiem.

Atrakcją dla miejscowych kibiców będą walki z udziałem tarnowskich pięściarzy, wychowanków tutejszego „Tigera” – braci Damiana i Macieja Kiwiorów. W kategorii półśredniej Damian powalczy na dystansie ośmiu rund z Rubenem Rodriguezem z Hiszpanii. Z kolei w kategorii superlekkiej zaplanowano czterorundową walkę Macieja z Jakubem Laskowskim.

Gala bokserska KnockOut Boxing Night #13 rozpocznie się w Arenie Jaskółka Tarnów 19 września o godzinie 20:00. Kibice boksu, którzy nie pojawią się na trybunach, będą mogli obejrzeć wydarzenie w telewizji. Transmisję przeprowadzi TVP Sport.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o