Branża fitness ma dość. Wkrótce otwarcie klubów

0
220
REKLAMA

– Nadszedł ten dzień, kiedy po wielotygodniowych analizach, szacowaniu ryzyka, weryfikacji kilkunastu opinii prawnych… 1 lutego otwieramy branżę fitness – poinformowała na swoim Facebooku Polska Federacja Fitness.

W poniedziałek Polska Federacja Fitness wystosowała komunikat, w którym poinformowała, że wiele klubów fitness w Polsce od 1 lutego zostanie otwarte. – Nadszedł ten dzień, kiedy po wielotygodniowych analizach, szacowaniu ryzyka, weryfikacji kilkunastu opinii prawnych… 01.02.2021 otwieramy branżę fitness – bez względu na decyzję rządu w kwestii dalszych obostrzeń.

REKLAMA

Federacja wyjaśniła, dlaczego nie zdecydowała się na otwarcie klubów fitness 18 stycznia. – [Powodem jest] skala przygotowań, jaką wiele klubów musi udźwignąć przed ww. datą. Wielu z nas jest zmuszonych skompletować swój skład pracowników na nowo bądź w znacznej części. Do tego dochodzą przygotowania prawne, sanitarne oraz wiele, wiele innych czynników. Podchodzimy do sprawy również strategicznie. Wszelkie działania związane z otwarciem branży nie zmieniają nic w zakresie procedowania pozwów dot. wykazania nielegalności lockdownu oraz kwestii odszkodowawczej.

#VetoBranżyFitness #otwieraMY #stoplockdown

Nadszedł ten dzień, kiedy po wielotygodniowych analizach, szacowaniu…

Opublikowany przez Polska Federacja Fitness Niedziela, 17 stycznia 2021

– Wszystkim, którzy będą chcieli dołączyć do akcji otwierania swoich klubów, postaramy się zapewnić wszelkie wsparcie zarówno od strony prawnej, merytorycznej jak i „papierologicznej”. Chcemy przekazać poszczególne wytyczne oraz informacje, na podstawie których nasza branża powinna wrócić do gry – czytamy w komunikacie.

Kluby mają funkcjonować w ścisłym reżimie sanitarnym.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments