Już w piątek żużlowa aukcja w RDN na rzecz Bogusława Nowaka

0
29
REKLAMA

Bogusław Nowak był trenerem tarnowskich jaskółek w latach 1985-1988. Był to dobry czas dla tarnowskiego żużla. Drużyna Jaskółek prowadzona przez „jeżdżącego” trenera Bogusława Nowaka zapewniła kibicom wiele momentów wzruszeń i tryumfu, wywalczyła awans do I Ligii. Kariera zawodnicza Nowaka została przerwana fatalnym w skutkach upadkiem podczas mistrzostw par rozgrywanych 4 maja 1988 roku w Rybniku. Od tej pory porusza się na wózku inwalidzkim. Po tym zdarzeniu, zajął się trenowaniem i wychowaniem młodzieży. Założył fundację wspierającą młodych zawodników oraz żużlowców „weteranów”, którzy borykają się z życiowymi i zdrowotnymi problemami.
Aukcja radiowa odbywać się będzie w piątek 12 października od godz. 10:00 do 13:00 na antenie Radia RDN Małopolska. a radiowej licytacji znajdą się m.in. książka „Droga przez pasję” z autografami Adama Małysza i Justyny Kowalczyk, wyjątkowa zimową kurtka Polskiego Związku Narciarskiego na sezon 2012/2013. Wśród licytowanych przedmiotów na antenie radia są także pokrycie na motor Martina Vaculika z Grand Prix i plastron Patryka Dudka z Finałów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozegranych w Tarnowie. Wręczenie wylicytowanych przedmiotów zaplanowane jest przed rozpoczęciem meczu finałowego 14 października w obecności kilkunastu tysięcy kibiców żużlowych.
Więcej szczegółów na  www.rdn.pl/~radiom/rdn/index.php/zapraszmy/4451-zuzlowa-aukcja-radiowa-pomozmy-boguslawowi-nowakowi

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o