Najszybszy policjant rowerowy

0
108
policjant-kolarz
REKLAMA

W Maratonie MTB o Puchar Bike Park w Obiszowie na Dolnym Śląsku rywalizowali miłośnicy dwóch kółek. W ramach imprezy zorganizowano również Mistrzostwa Polski Policjantów w kolarstwie górskim, będące jedną z konkurencji zawodów w maratonie.
Na starcie stanęło 350 zawodników, a wśród nich reprezentujący Komendę Miejską Policji w Tarnowie st. sierż. Maksymilian Gierach. Policjant tarnowskiej „drogówki” nie tylko nie zawiódł, ale po raz kolejny pokazał świetną formę, zajmując trzecie miejsce na podium i tracąc do lidera klasyfikacji, Adama Dziuka z Myszkowa, niespełna pięć minut.
Maksymilian Gierach służy w policji szósty rok, od trzech lat jako policjant Wydziału Ruchu Drogowego KMP. Wcześniej związany był ze stołeczną „drogówką”.
– Ostatni start to niejedyny sukces, jaki ma na swoim koncie związany z klubem Elzat Regamet Bieniasz Bikie Team najszybszy tarnowski policjant – kolarz. W tym roku w Mistrzostwach Polski w jeździe indywidualnej na czas zajął siódme miejsce, a w mistrzostwach Małopolski w jeździe indywidualnej na czas uplasował się na trzeciej pozycji.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments