4. liga. Nieudany weekend dla tarnowskich klubów

0
176
Nieciecza - Unia Tarnów
fot. termalica.brukbet.com
REKLAMA

To nie był udany weekend dla tarnowskich klubów występujących w czwartej lidze. Unia i Tarnovia wysoko przegrały swoje spotkania.

REKLAMA

Piłkarze tarnowskich drużyn będą chcieli jak najszybciej zapomnieć o 6. kolejce na poziomie czwartej ligi. Najpierw w sobotnie popołudnie Tarnovia musiała uznać wyższość Wierchów Rabki, przegrywając aż 0:4, natomiast dzień później Unia sromotnie uległa w starciu z Bruk-Betem Termalicą II Nieciecza (1:5), która – co warte podkreślenia – była wzmocniona zawodnikami z pierwszej drużyny, jak np. Marcin Wasielewski, Michal Bezpalec czy Vlastimir Jovanović. Dla „Jaskółek”, które celują w awans, to już druga porażka w obecnym sezonie – przed dwoma tygodniami piłkarze Daniela Bartkowskiego nie dali rady Glinikowi Gorlice, przegrywając 1:3.

Po sześciu kolejkach liderem tabeli jest Lubań Maniowy (16 punktów), a na drugim miejscu plasuje się Sokół Słopnice (14 punktów). Unia zajmuje 4. miejsce, a Tarnovia, która ma jedno zaległe spotkanie, okupuje 8. lokatę. Metal, pauzujący w tej serii gier, wciąż czeka na swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie – zespół z Warsztatowej w czterech rozegranych spotkaniach zgarnął tylko 1 punkt i zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Wyniki 6. kolejki:
Watra Białka Tatrzańska – Rylovia Rylowa 3:1
Wierchy Rabka Zdrój – Tarnovia Tarnów 4:0
Wolania Wola Rzędzińska – Sokół Słopnice 2:2
Bocheński KS – Skalnik Kamionka Wielka 4:1
Barciczanka Barcice – Lubań Maniowy 0:1
Bruk-Bet Termalica II – Unia Tarnów 5:1
GKS Drwinia – Poprad Rytro 4:2
Glinik Gorlice – Orkan Szczyrzyc 2:1
Poprad Muszyna – Limanovia Limanowa 2:1

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o