4. liga. Tarnovia lepsza od Barciczanki [WIDEO]

0
204

W meczu trzeciej kolejki 4. ligi Tarnovia pokonała Barciczankę Barcice 5:2.

W spotkaniu, który relacjonowaliśmy na Instagramie Temi, Tarnovia pokonała Barciczankę Barcice 5:2 i w swoim drugim meczu nowego sezonu 4. ligi odniosła drugie zwycięstwo. Worek z bramkami rozwiązał się już w 4. minucie, kiedy to Czesław Ogorzały wykorzystał świetne dogranie z boku boiska i pokonał bramkarza rywali. W 11. minucie bramkę na 2:0 zdobył Wojciech Mącior, który pewnie wykorzystał rzut karny. Chwilę później Barciczanka strzeliła gola kontaktowego i gdy wydawało się, że goście pójdą za ciosem, Tarnovia odpowiedziała dwoma trafieniami i prowadziła już 4:1.

Tuż po przerwie gola dla Barciczanki zdobył Ismalia Balogun, który od początku spotkania wyróżniał się w drużynie gości i sprawiał największe zagrożenie defensywie Tarnovii. Mimo tak szybkiej straty bramki piłkarze „Tovii” wciąż wydawali się mieć wszystko pod kontrolą i praktycznie nie dopuszczali graczy z Barcic do swojego pola karnego. W 80. minucie kropkę nad „i” postawił Francis Bigas, którzy wykorzystał podanie Kamila Wilka i ustalił wynik rywalizacji na 5:2 dla swojej drużyny.

W innym sobotnim spotkaniu Unia Tarnów uległa Glinikowi Gorlice 1:3.