4. liga. Tarnovia przegrywa z Watrą, Unia gromi Barciczankę

0
153

Za nami 7. kolejkę na poziomie czwartej ligi. Jak poszło tarnowskim klubom?

Festiwal strzelecki
To był prawdziwy festiwal strzelecki w Jaskółczym Gnieździe. Unia Tarnów pokonała Barciczankę Barcice aż 9:1, choć do przerwy nic nie wskazywało na to, że to spotkanie zakończy się tak wysokim wynikiem, bowiem po pierwszych 45 minutach „Jaskółki” prowadziły tylko 2:1. Druga część gry to mecz do jednej bramki – to Unia miała piłkę i to ona raz za razem tworzyła (i wykorzystywała) kolejne sytuacje. Czterokrotnie na listę strzelców wpisywał się Artur Biały.

Mecz walki przy Bandrowskiego
Spotkanie między Tarnovią a Watrą to był typowy mecz walki. Oba zespoły nie stworzyły sobie zbyt wielu szans do zdobycia bramki, jednak nie brakowało spornych sytuacji i ostrych starć między zawodnikami. W doliczonym czasie gry sędzia podyktował rzut karny dla gości, a „jedenastkę” na gola zamienił Daniel Bałos, dając swojej drużynie drugie zwycięstwo w tym sezonie.