Czterech piłkarzy opuszcza Niecieczę

0
236
fot. termalica.brukbet.com
REKLAMA

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformował o zakończeniu współpracy z czterema zawodnikami.

REKLAMA

Martin Miković, Matej Jelić, Feiz Shamsin, Karol Dybowski – to piłkarze, którzy w następnym sezonie nie zagrają już w zespole Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Z całej czwórki najdłuższy staż w drużynie miał ten pierwszy – Słowak reprezentował barwy klubu od marca 2017 roku. W 91 spotkaniach zdobył dla „Słoni” 5 bramek.

Jelić i Dybowski, który był wypożyczony z Piasta Gliwice, dołączyli do drużyny z Niecieczy przed rokiem – Chorwat zagrał w dziewiętnastu meczach, strzelając 2 gole, natomiast popularny „Dybo” wystąpił w czternastu spotkaniach. Z wyżej wymienionych zawodników najkrócej w drużynie był Feiz Shamsin – Irańczyk przyszedł do klubu na początku marca, jednak od tego czasu rozegrał tylko siedem meczów i nie zdołał przekonać do siebie trenera Mariusza Lewandowskiego.

W zakończonym niedawno sezonie Fortuna 1. Ligi „Słonie” uplasowały się na 6. miejscu, co dało im prawo gry w barażach o PKO BP Ekstraklasę. Tam jednak najlepsza okazała się Warta Poznań, która po 25 latach wraca do elity.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o