Powołanym do reprezentacji Polski do lat 20 został napastnik Bruk-Bet Termaliki Nieciecza – Kacper Karasek.
W poprzednim roku Karasek występował w meczach towarzyskich reprezentacji Polski do lat 21. W 2022 roku grał on natomiast w meczach rozgrywanych w ramach Elit League, czyli Turniej Ośmiu Narodowych. To rozgrywki przeznaczone dla reprezentacji narodowych U-20.
W marcu reprezentacja Polski do lat 20 zmierzy się z Anglią (22 marca) i Rumunią (26 marca). Powołanym przez trenera Miłosza Stępińskiego został na te spotkania wspomniany Kacper Karasek. W trwającym sezonie Fortuna I Ligi występował on osiemnastu spotkaniach. Do bramki rywali trafiał on natomiast pięciokrotnie – z Zagłębiem Sosnowiec (9. kolejka), Górnikiem Łęczna (13. kolejka), Stalą Rzeszów (15. kolejka), Chrobrym Głogów (20. kolejka) i Wisłą Płock (22. kolejka).
Na mecze z Anglią i Rumunią powołania otrzymali też zawodnicy Puszczy Niepołomice – Jordan Majchrzak i Oliwier Zych. Zgrupowanie reprezentacji U20 zaplanowane zostało w dniach 18-27 marca.

![Zmiana organizacji ruchu na Bernardyńskiej [ZDJĘCIA] Kontraruch Bernardyńska](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/07/Kontraruch-Bernardynska-zmiana-2-218x150.jpg)



![Mur oporowy linii kolejowej Tarnów–Leluchów zamieni się w turystyczną atrakcję [ZDJĘCIA] Żegiestów budowa promenady i plaży](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/07/Zegiestow-budowa-promenady-i-plazy-2-218x150.jpg)















