Koronawirus w 4. lidze. Mecz w Niecieczy odwołany

0
595
Nieciecza - Unia Tarnów
fot. termalica.brukbet.com
REKLAMA

Z powodu zakażenia koronawirusem u jednego z piłkarzy drugiej drużyny Bruk-Betu Termaliki Nieciecza sobotni mecz między „Słoniami” a Tarnovią Tarnów został odwołany.

REKLAMA

Sezon na poziomie 4. ligi ruszył przed kilkoma dniami, a już organizatorzy muszą zmagać się z niemałymi problemami. Tuż przed inauguracją Sandecja II Nowy Sącz wycofała się z rozgrywek, przez co liga składa się teraz z dwudziestu drużyn. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, że klub z Nowego Sącza zbyt późno poinformował o swojej rezygnacji i terminarz nie może ulec już zmianie. Oznacza to, że dwudziestozespołowej lidze w każdej kolejce będą pauzowały dwie drużyny.

Wczoraj natomiast gruchnęła wieść o odwołaniu sobotniego meczu między Bruk-Betem Termalicą II Nieciecza z Tarnovią Tarnów. Powód? Pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa u jednego z piłkarzy „Słoni”. MZPN nie podał jeszcze informacji, w jakim innym terminie spotkanie zostanie rozegrane.

Z powodu odwołania meczu w Niecieczy Tarnovia zagra w sobotę na własnym stadionie sparing z Metalem Tarnów. Początek o godzinie 9:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o