Oficjalnie: Jerzy Brzęczek z nowym kontraktem

0
44
fot. laczynaspilka.pl
REKLAMA

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował dziś o przedłużeniu kontraktu z Jerzym Brzęczkiem do 31 grudnia 2021 roku.

REKLAMA

Obecna umowa selekcjonera reprezentacji Polski kończyła się w lipcu, jednak wobec przesunięcia mistrzostw Europy na następny rok, Zbigniew Boniek zdecydował o przedłużeniu współpracy z Brzęczkiem do końca 2021 roku.

– Postanowiliśmy przedłużyć kontrakt z Jerzym Brzęczkiem do końca 2021 roku. Mamy pełne zaufanie do selekcjonera i prowadzonej przez niego reprezentacji. W umowie jest jedna istotna klauzula, która w sierpniu 2021 roku daje PZPN możliwość rozwiązania kontraktu. W tym okresie zakończy się moja kadencja na stanowisku prezesa PZPN i chciałbym, aby nowe władze federacji miały możliwość podjęcia autonomicznej decyzji odnośnie dalszej pracy selekcjonera – powiedział dla portalu laczynaspilka.pl Zbigniew Boniek.

– Chciałem podziękować prezesowi Zbigniewowi Bońkowi i PZPN za zaufanie. Od początku jako selekcjoner czułem pełne wsparcie ze strony prezesa i władz związku. Dziś skupiamy się na dalszej pracy i z niecierpliwością czekamy na powrót reprezentacyjnej piłki – dodał selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Brzęczek prowadzi dorosłą reprezentację Polski od 2018 roku. Pod jego dowództwem kadra wygrała osiem meczów, cztery zremisowała i tyle samo przegrała.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o