Piłkarze zachęcają do wspólnych treningów

0
118
fot. pzpn.pl
REKLAMA

Wciąż nie wiadomo, kiedy rozgrywki piłkarskie zostaną wznowione. Mimo braku treningów w klubach, polscy zawodnicy robią wszystko, by utrzymać formę. Część z nich zaprezentowała na Instagramie zdjęcia i filmiki ze swoich domowych ćwiczeń, zachęcając jednocześnie swoich fanów do aktywności fizycznej.

REKLAMA

Robert Lewandowski wrócił do zdrowia po złamaniu kości piszczelowej i ciężko pracuje, by w jak najlepszej kondycji wrócić na boisko. Niemiecka Bundesliga jest jedną z nielicznych lig w Europie, która myśli o powrocie do gry już w maju. Jeżeli uda się zapanować nad koronawirusem, najlepszy polski piłkarz już niedługo znów wyjdzie na murawę.

Mateusz Klich podjął się wyzwania, które zapoczątkował Cristiano Ronaldo, i zaprezentował swój wynik w ćwiczeniu na mięśnie brzucha:

Obchodzący dziś 35. urodziny Łukasz Fabiański również nie zwalnia tempa i robi wszystko, by być w jak najlepszej formie, kiedy rozgrywki ligowe zostaną wznowione.

View this post on Instagram

⚽️

A post shared by Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski) on

Jan Bednarek natomiast znalazł sobie partnera do ćwiczeń z piłką i stara się poprawiać swoją technikę użytkową:

W ramach akcji #WFwDOMUchallenge Krzysztof Piątek został nominowany przez sześcioletniego Kubę do zaprezentowania swojego zestawu ćwiczeń. Polski napastnik podjął się wyzwania i zachęcił między innymi Robert Lewandowskiego oraz Joannę Jędrzejczyk do wspólnej zabawy, by razem z nimi pokazać, że WF to najważniejszy przedmiot w szkole.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o