Plan jest, nie wiadomo, co z trenerem…

0
73
Termalica1402
REKLAMA

Termalica zawiodła w pierwszej części sezonu. 6 zwycięstw, 5 remisów i 7 przegranych zaowocowało 10. miejscem w tabeli na półmetku rozgrywek. Niecieczanie chcą się poprawić na wiosnę, a ligowe zmagania wznowią na początku marca. Ich pierwszym rywalem w ramach 19. kolejki będzie Dolcan Ząbki, który przyjedzie do Niecieczy. Wcześniej „Słoniki” wezmą udział w przygotowaniach do drugiej części sezonu.
Od 25 stycznia do 1 lutego piłkarze mają przybywać na zgrupowaniu w Kamienieniu koło Rybnika, a kolejny obóz odbędzie się w drugiej połowie lutego w Woli Chorzelowskiej. 25 stycznia Termalica ma w planach rozegranie pierwszego w tym roku meczu sparingowego z Ruchem Chorzów. Wśród kolejnych przeciwników zespołu z Niecieczy są m.in. Stal Rzeszów, Siarka Tarnobrzeg, Okocimski Brzesko, Puszcza Niepołomice i Stal Mielec.
W momencie oddawania tego tekstu do druku nie wiadomo, kto na wiosnę poprowadzi Termalikę. W tym sezonie zespół miał już trzech szkoleniowców – nie sprawdził się Duszan Radolsky, zawiódł Mirosław Jabłoński. W ostatnich dwóch meczach rundy jesiennej na ławce trenerskiej zasiadał tymczasowo Krzysztof Lipecki i spisał się bardzo dobrze. Teraz zarząd klubu musi zdecydować, czy postawić na Lipeckiego, czy zakontraktować nowego trenera. Decyzja w tej sprawie powinna zapaść na początku stycznia.
Wiemy już na pewno, że w przygotowaniach do rundy wiosennej nie weźmie udziału Andrzej Rybski, który po trzech latach występów w Niecieczy pożegnał się z klubem. Rybski – jako pomocnik lub napastnik – grał w Termalice od rundy wiosennej sezonu 2010/2011 i w 98 meczach strzelił 13 bramek. Wcześniej klub za porozumieniem stron rozwiązał już kontrakty z Grzegorzem Kasprzikiem i Shotaro Okadą.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments