Rozgrywki piłkarskie w Polsce zawieszone

0
278
fot. termalica.brukbet.com
REKLAMA

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zakomunikował dziś o zawieszeniu rozgrywek krajowych na wszystkich szczeblach rozgrywkowych do 26 kwietnia. Dotyczy to między innymi meczów Bruk-Betu Termaliki Nieciecza – „Słonie” wrócą do gry najwcześniej w maju.

REKLAMA

Przypomnijmy, że EURO 2020 zostało przeniesione na następny rok. Jeżeli uda się zwalczyć koronawirusa, ligi piłkarskie w całej Europie będą miały czas do końca czerwca, by dokończyć swoje rozgrywki. Oznacza to, że Bruk-Bet Termalica w ciągu dwóch miesięcy będzie miał do rozegrania aż 12 spotkań.

Zawieszenie dotyczy również klubów z 4. ligi – w tym między innymi Unię i Tarnovię. Runda wiosenna na tym poziomie rozgrywkowym miała wystartować w ubiegły weekend, jednak z powodu zagrożenia epidemicznego mecze zostały odwołane.

Pełny komunikat:
Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna 1 Ligi, 2 ligi, 3 ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o