Sportowa sobota. Co będzie można obejrzeć w Tarnowie?

0
95
fot. pgnig-superliga.pl
REKLAMA

Dużo będzie się działo dziś w Tarnowie, jeśli chodzi o wydarzenia sportowe. Co będzie można zobaczyć w naszym mieście?

REKLAMA

Piłka nożna – 4. liga
Unia Tarnów – Watra Białka Tatrzańska
Godz. 15:00, ul. Zbylitowska 3

O godzinie 15:00 rozpocznie się mecz 11. kolejki czwartej ligi pomiędzy Unią Tarnów a Watrą Białka Tatrzańska. Przed tygodniem „Jaskółki” uległy drużynie Wierchy Rabka 2:3, dlatego spodziewamy się, że dziś zrobią wszystko, by zrehabilitować się za porażkę z zeszłego tygodnia.

Jak radzi sobie natomiast rywal Unii? Zespół z Białki Tatrzańskiej z dorobkiem 9 punktów plasuje się na 15. pozycji w tabeli. Miesiąc temu piłkarze Watry wywieźli z Tarnowa trzy punkty, pokonując Tarnovię 1:0. Jak będzie tym razem?

Piłka ręczna – PGNiG Superliga
Grupa Azoty SPR Tarnów – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Godz. 15:45, Arena „Jaskółka”

Po prawie trzytygodniowej przerwie w rozgrywkach do gry wracają piłkarze ręczni. Po południu szczypiorniści Grupy Azoty SPR Tarnów podejmą przed własną publicznością Sandra SPA Pogoń Szczecin. Po trzech kolejkach tarnowianie zajmują 11. miejsce (jedno zwycięstwo, dwie porażki), natomiast zespół z Pomorza z dwoma wygranymi i jedną przegraną plasuje się na 5. pozycji w tabeli PGNiG Superligi.

W piątek klub poinformował, że wszystkie bilety zostały wyprzedane. Osoby, którym nie udało się zakupić wejściówki, będą mogły obejrzeć to spotkanie na kanale TVP Sport.

Siatkówka – 1 liga. kobiet
Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów – Karpaty Krosno Glass – Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie
Godz. 19:30, Hala sportowa PWSZ

Na zakończenie dnia – siatkówka kobiet. O 19:30 w hali PWSZ rozpocznie się rywalizacja w 1. lidze – Grupa Azoty Roleski PWSZ Tarnów zmierzy się z Karpatami Krosno Glass. Tarnowianki rozegrały w tym sezonie jeden mecz – na inaugurację rozgrywek uległy drużynie SPS-u Stali Mielec 2:3. Zespół z Krosna natomiast rozegrał dwa spotkania i oba przegrał w stosunku 0:3. Kto w sobotni wieczór będzie w lepszych humorach?

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o