Unia przegrywa, Sławomir Peszko strzela i asystuje

0
198
fot. kswieczysta.com
REKLAMA

W rozgrywanym wczoraj sparingu w „Jaskółczym Gnieździe” między Unią Tarnów a Wieczystą Kraków górą okazała się drużyna gości, która wygrała 3:1. Jedną z bramek zdobył Sławomir Peszko.

REKLAMA

Mecz przeciwko Unii Tarnów był dla 44-krotnego reprezentanta Polski debiutem w barwach krakowskiej drużyny. Był to debiut bardzo udany, bowiem popularny „Peszkin” miał udział przy wszystkich trzech bramkach dla swojego zespołu – przy dwóch asystował, a jedną z akcji sam zamienił na gola.

Unia przegrała, jednak wynik nie był najważniejszą kwestią dla trenera Daniela Bartkowskiego, dla którego była to kolejne okazja do sprawdzenia kilku wariantów boiskowych. Dla „Jaskółek” jest to ostatni etap przygotowań do zbliżających się meczów barażowych o 3. ligę, w których zmierzą się z Cracovią II. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 czerwca, rewanż – cztery dni później.

Unia Tarnów – Wieczysta Kraków 1:3 (0:0)
1:0 Artur Biały 47′
1:1 Patryk Zieliński 54′
1:2 Sławomir Peszko 57′
1:3 Patryk Zieliński 62′

Wyjściowy skład Unii: Lisak – Matyjewicz, Zając, Węgrzyn, Miłkowski – Nowak, Orlik, Tyrka, Wardzała, Popiela – Starzyk

Wieczysta: Miśkiewicz (46′ Drzewiecki) – Frańczak (73′ Słonina), Jurkowski (46′ Kalemba), Jampich, Kura – Smuczyński (46′ Madejski), Pietras, Zieliński (76′ Buras), Gawęcki (46′ Krasuski), Kumah (53′ Guzik) – Pachowicz (46′ Peszko)

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o