Wygrały dla prezesa

0
132
Wygrały dla prezesa
fot. Tarnovia Tarnów-sekcja kobiet/Facebook
REKLAMA

W spotkaniu 16. serii gier pierwszej ligi kobiet Tarnovia Tarnów pokonała UKS SMS II Łódź 6:2. Dzięki wygranej tarnowianki awansowały na 1. miejsce w ligowej tabeli.

To był prawdziwy hit kolejki w pierwszej lidze kobiet. Lider UKS SMS II Łódź podejmował u siebie drugą w tabeli Tarnovię, która w czterech rozegranych spotkaniach w 2021 roku zdobyła komplet punktów. Nie inaczej było i tym razem – tarnowianki pokonały UKS SMS II Łódź 6:2 i potwierdziły swoją kapitalną dyspozycję z ostatnich tygodni. Dwukrotnie na listę strzelczyń wpisały się Katarzyna Białoszewska i Julia Szostak, a po jednym trafieniu zanotowały Agnieszka Derus i Gabriela Krawczyk.

REKLAMA

Dzięki wygranej Tarnovia awansowała na pozycję lidera, wyprzedzając swojego dzisiejszego rywala z Łodzi. Drużyna zadedykowała triumf zmarłemu przed kilkoma dniami wieloletniemu prezesowi klubu Waldemarowi Urbanowi.

Dla Prezesa…

Wygrywając w Łodzi wskoczyłyśmy na 1 miejsce w tabeli i chciałyśmy zadedykować to zwycięstwo…

Opublikowany przez Tarnovia Tarnów-sekcja kobiet Sobota, 17 kwietnia 2021

UKS SMS II Łódż – Tarnovia Tarnów 2:6 (0:4)
Bramki: Białoszewska (dwie), Szostak (dwie), Derus, Krawczyk

Sķład Tarnovii: Chowaniec (Syrek), Drwal (Gęślak), Gębica, Szostak, Wałaszek, Kubaszek, Krawczyk, Derus (Kusion), Skrzyniarz (Trytek), Duszyk (Dudziak), Białoszewska

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze