Kolejne starcie na styku?

0
91
Do Lubina po ważne punkty
fot. pgnig-superliga.pl
REKLAMA

Grupa Azoty SPR Tarnów w najbliższą niedzielę rozegra trzecie w tym sezonie i pierwsze wyjazdowe spotkanie z drużyną Torus Wybrzeża Gdańsk.

Już za kilka dni czeka nas kolejna dawka emocji – drużyna Grupy Azoty SPR Tarnów uda się do Gdańska, aby rozegrać mecz w ramach 20. serii PGNiG Superligi. Spotkanie będzie szczególnie ważne dla tarnowian, którzy jak najszybciej pragną zakończyć passę ligowych porażek i do swojego dorobku dopisać 3 punkty, a co za tym idzie – umocnić swoją pozycję w tabeli.

REKLAMA

W nieco lepszej sytuacji jest zespół z Gdańska – aktualnie drużyna w ligowej tabeli plasuje się dwie pozycje wyżej od swojego niedzielnego przeciwnika i udało jej się zgromadzić 5 punktów więcej. Drużyna Torus Wybrzeża to zdecydowanie trudny przeciwnik, który na boisku potrafi być nieobliczalny i lubi sprawiać niespodzianki. Zawodnicy nie mają problemów z odrabianiem strat w końcówkach meczów, a przed dwoma tygodniami sprawili nie lada sensację – udało im się pokonać jednego z najtrudniejszych ligowych rywali, drużynę Azotów Puławy.

Również w bezpośrednich potyczkach gdańszczan z zawodnikami Grupy Azoty w tym sezonie nie brakowało emocji i zwrotów akcji. Większość kibiców obu zespołów z pewnością pamięta zarówno przegrany w końcówce ligowy mecz, kiedy Mateusz Jachlewski rzutem przez całe boisko na pustą bramkę zapewnił 3 punkty dla swojego zespołu, jak i ćwierćfinał PGNiG Pucharu Polski zwyciężony przez ekipę z Tarnowa po serii rzutów karnych.

Wszystko zatem wskazuje na to, że również niedzielne spotkanie dostarczy nam niezapomnianych wrażeń. Oba zespoły są silnie zmotywowane, by wygrać, choć motywację czerpią z różnych źródeł – tarnowianom potrzebne są punkty, drużyna z Gdańska natomiast od kilku tygodni w lidze radzi sobie bardzo dobrze, szczególnie we własnej hali. Kto tym razem zwycięży w pojedynku tych dwóch drużyn? Wszystko wyjaśni się już w niedzielę [18.04]! Start o godzinie 14.

REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Opinie w treści
Zobacz wszystkie komentarze