Koronawirus w PGNiG Superlidze. Mecz Grupy Azoty SPR Tarnów przełożony

0
117
Mecz Łomża VIVE Kielce - Grupa Azoty SPR Tarnów odwołany
fot. pgnig-superliga.pl
REKLAMA

Niedzielne spotkanie PGNiG Superligi między Górnikiem Zabrze a Grupą Azoty SPR Tarnów nie odbędzie się. Powód? Koronawirus w śląskim zespole.

REKLAMA

– W związku z kilkoma przypadkami COVID-19 wykrytymi u zawodników drużyny Górnika Zabrze, Superliga Sp. z o.o. informuje, że mecz Górnik Zabrze – Grupa Azoty SPR Tarnów zaplanowany na 18 października zostaje przełożony – poinformowała dziś PGNiG Superliga.

– Superliga Sp. z o.o. informuje, że klub pozostaje w stałym kontakcie z przedstawicielami Inspektoratów Sanitarnych oraz stosuje się do wytycznych protokołu sanitarno-epidemiologicznego dotyczącego pandemii COVID-19, stworzonego przez medyczny zespół doradczy Superligi ds. koronawirusa – informuje oficjalny portal rozgrywek.

To nie pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w PGNiG Superlidze. Wcześniej z powodu COVID-19 przełożono wszystkie mecze 4. kolejki, a także trzy z siedmiu gier 5. serii.

Przesunięcie spotkania w Zabrzu oznacza, że szczypiorniści Grupy Azoty SPR Tarnów będą musieli czekać aż do 24 października na następny ligowy mecz. Wówczas tarnowianie podejmą u siebie Torus Wybrzeże Gdańsk.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o