Rozgrzewka przed startem PGNiG Superligi

0
98
Do Płocka po cenne doświadczenie
fot. Michał Stańczyk
REKLAMA

Drużyna Grupy Azoty SPR Tarnów na tydzień przed planowanym wznowieniem rozgrywek PGNiG Superligi zmierzy się z Torus Wybrzeżem Gdańsk w ramach ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski.

Zimowy okres przygotowawczy przed rewanżową rundą PGNiG Superligi powoli dobiega końca. Zawodnicy Grupy Azoty SPR Tarnów ciężko pracowali podczas treningów, a swoją formę mogli testować podczas serii meczów kontrolnych.

REKLAMA

27 stycznia drużyna rozegrała także wyjazdowe spotkanie 1/8 finału PGNiG Pucharu Polski z pierwszoligową drużyną SMS ZPRP Kielce, w którym zapewniła sobie awans do ćwierćfinału rozgrywek. Spotkanie 1/4 finału, zgodnie z losowaniem przeprowadzonym przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce, Grupa Azoty SPR Tarnów rozegra na własnym boisku z drużyną Torus Wybrzeże Gdańsk. Mecz zaplanowany został na sobotę 13 lutego na godzinę 13:30.

Zarówno zawodnicy, jak i kibice, po trwającej już dwa miesiące przerwie, spragnieni są meczów o stawkę i prawdziwej sportowej rywalizacji. Na tydzień przed rozpoczęciem rundy rewanżowej PGNiG Superligi drużyny będą miały okazję ostatecznie sprawdzić swoją formę. Zapowiada się bardzo ciekawe widowisko – oba zespoły ciężko trenowały przez cały okres przygotowawczy. Tarnowianie rozegrali w tym czasie 4 sparingi. Zawodnicy z Gdańska 5 razy testowali swoje umiejętności w meczach towarzyskich, a także rozegrali pucharowe spotkanie z MKS Grudziądz.

Teraz przyszedł czas na prawdziwe emocje – zwycięzca sobotniego meczu awansuje do najlepszej „czwórki” i w półfinale PGNiG Pucharu Polski zmierzy się z drużyną Łomża Vive Kielce lub Wisłą Płock.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments