Trwa seria przegranych

0
78
siatkowka1349
REKLAMA

Tarnowianki grają ostatnio zmiennie. Po serii zwycięstw nie poradziły sobie z Pogonią Proszowice i ostatnio z Bronowianką Kraków. Wyjazdowy mecz z MKS‑em SAN‑Pajdą był okazją do poprawienia humorów, bo rywal gra w tym sezonie przeciętnie i z kilkupunktową stratą plasował się za tarnowskimi siatkarkami. W Jarosławiu gospodynie wykorzystały jednak słabszy dzień „Jedynki” i pewnie zwyciężyły.
Już pierwszy set zakończył się katastrofą, bo rywal wygrał aż 25:11. Tarnowskie siatkarki do drugiej partii przystąpiły jednak zmotywowane i zdołały się zrehabilitować, pokonując tym razem SAN‑Pajdę do 19. Postawa „Jedynki” tego dnia szybko się zmieniała i kolejny słaby set tarnowianki przegrały już 18:25. W czwartej odsłonie spotkania tarnowianki przez długi czas walczyły o odrobienie straty, ale ostatecznie przegrały 22:25 i w całym meczu 1:3.
Po trzeciej porażce z rzędu „Jedynka” nadal zajmuje 6. miejsce w tabeli, ale do tarnowianek zdołały się już zbliżyć kolejne zespoły. Pięć zwycięstw i cztery przegrane to bilans siatkarek PKCH PWSZ w pierwszej rundzie drugoligowych rozgrywek. Druga rozpocznie się już w najbliższą sobotę, ale o zwycięstwo na pewno nie będzie łatwo. Do Tarnowa przyjedzie Tomasovia Tomaszów Lubelski, która jako wicelider chce walczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments