Sęk znów triumfuje

Seku3
REKLAMA

Po przejściu na zawodowstwo Sęk dotychczas zremisował tylko jedną walkę, w pozostałych był niepokonany. W Olsztynie w prestiżowej walce wieczoru, przy udziale kamer telewizyjnych, nie dał szans rywalowi, który na swoim koncie miał aż 31 zwycięstw, w tym 23 przez nokaut. Na początku tarnowianin boksował zbyt odważnie, przez co Jomardaszwili stwarzał zagrożenie, jednak z biegiem czasu Sęk zaczął przeważać i w pełni kontrolować walkę, ostatecznie zasłużenie wygrywając na punkty dziesięciorundowy pojedynek.
– Jestem połowicznie zadowolony ze swojego występu, bo na początku za bardzo chciałem się z nim pobić i naraziłem się na wiele ciosów. Najważniejsze jednak, że wygrałem walkę jednogłośnie – komentował tarnowianin. – Mam teraz czas na odpoczynek i na to, aby cieszyć się ze zwycięstwa, ale potem muszę pracować dalej– powiedział Sęk.
Dariusz Sęk jest wychowankiem klubu Tiger Tarnów, jednak obecnie współpracuje ze słynną grupą bokserską O’chikara Gmitruk Team i trenerem Andrzejem Gmitrukiem, współtwórcą sukcesów między innymi Tomasza Adamka. Dzięki piątkowej wygranej tarnowianin zdobył kolejny pas federacji WBFI w kategorii półciężkiej.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o