Bartosz Kapustka: – W lecie chciałbym zmienić klub

0
134
fot. Bartłomiej Zborowski/PAP
REKLAMA

Bartosz Kapustka był gościem Tomasza Ćwiąkały w programie „Face 2 Face”. Wychowanek Tarnovii opowiedział o swoich ostatnich latach i planach na przyszłość.

REKLAMA

Kapustka jest piłkarzem Leicester od 2016 roku, gdzie po udanych mistrzostwach Europy trafił do ówczesnego mistrza Anglii. Przygoda z „Lisami” nie jest jednak usłana różami i najprawdopodobniej w najbliższym oknie transferowym młody piłkarz zmieni pracodawcę.

– Chciałbym odejść latem i w stu procentach się pod tym podpisuję. Cenię bardzo ten klub, jednak nie poszło to wszystko tak jak chciałem i na pewno chcę opuścić to miejsce. Myślę, że żadne wypożyczenie nie wchodzi w grę. W życiu nic nie jest pewne, ale bardzo prawdopodobne, że w lecie odejdę z Leicester – powiedział polski zawodnik w programie „Face 2 Face”.

– Wiem, że pojawiają się już jakieś opcje z różnych lig. To są wstępne rozmowy, bo w tym momencie ciężko mówić o konkretach, gdzie tak naprawdę nikt nie wie, jak ta piłka się potoczy i w którą stronę to wszystko pójdzie. Leicester wie, że chcę grać w piłkę i wrócić do regularnych występów. Z niewolnika nie ma pracownika, dlatego myślę, że klub nie będzie robił mi pod górkę – stwierdził wychowanek Tarnovii Tarnów.

W reprezentacji Polski Kapustka rozegrał 14 meczów i strzelił 3 gole. Ostatni jego występ miał miejsce w listopadzie 2016 roku w spotkaniu przeciwko Słowenii. W ostatnich latach był bardzo ważnym punktem reprezentacji Polski U21 – po awansie na mistrzostwa Europy, które odbyły się w poprzednim roku, selekcjoner młodzieżówki Czesław Michniewicz powiedział w jednym z programów, że zawodnikiem, który zrobi największą karierę w seniorskiej reprezentacji jest właśnie Bartosz Kapustka.

Pełna rozmowa:

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o