Srebro dla Kiwiora

0
50
medal-tigera-Damian-Kiwior
REKLAMA

Damian Kiwior już w pojedynku eliminacyjnym był sprawcą dużej sensacji, pokonując na punkty 17:10 mistrza Polski Macieja Pielocha ze Strzegomia. W ćwierćfinale Damian nie dał żadnych szans Piotrowi Makienko z Energetyka Lubin, wygrywając na punkty 3:0. Pojedynek półfinałowy Damian miał stoczyć z Akademickim Mistrzem Europy Tomaszem Kotem z RUSHH Kielce, do walki jednak nie doszło – Tomasz Kot oddał tarnowianinowi pojedynek walkowerem.
W finale Damian spotkał się z zawodnikiem z Armeni – Susanem Karapetyanem, reprezentującym klub gospodarzy Róża Karlino. Po bardzo wyrównanym i zaciętym pojedynku sędziowie przyznali stosunkiem głosów 4:1 wygraną zawodnikowi gospodarzy.
Drugi zawodnik „Tigera” Tarnów, Łukasz Pis, po przejściu eliminacji w ćwierćfinale trafił na wielokrotnego mistrza Polski i członka reprezentacji kraju Michała Syrowatkę z Hetmana Białystok. Łukasz toczył wyrównany pojedynek do końca drugiej rundy, w której po mocnym ciosie na skutek krwotoku z nosa lekarz nie zezwolił mu na kontynuowanie walki.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o