Szczypiorniści przed sezonem

0
43
REKLAMA

Na razie poznaliśmy część istotnych decyzji dotyczących drużyny. Najważniejsze jest to, że firma Control Process nadal będzie wspierać tarnowskich piłkarzy ręcznych, co zapewni im podstawy finansowe. Cały czas trwa etap budowania zespołu, na razie podpisano kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami. Pierwszym jest wychowanek najlepszego polskiego klubu Vive Kielce, rozgrywający Kamil Cieniek, drugim grający na pozycji lewego rozgrywającego Kacper Król, który wcześniej grał w krakowskim Kusym. Trwają rozmowy na temat powrotu do Tarnowa byłego zawodnika LUKS Skrzyszów, Łukasza Szatki, który ostatnio był zawodnikiem ekstraklasowej Stali Mielec.
Kiedy zamykaliśmy bieżący numer TEMI nie znaliśmy jeszcze trenera, być może będzie nim nadal Marcin Ogarek. – Na razie przez dwa tygodnie trenujemy na własnych obiektach, natomiast 31 lipca wyjeżdżamy na tygodniowe zgrupowanie do Limanowej. Kolejny obóz czy też mecze kontrolne dopiero organizujemy- informuje nas kierownik drużyny Wacław Grzesik.
Rozgrywki o mistrzostwo I ligi ruszają 15 września, w pierwszym meczu zespół beniaminka zagra na wyjeździe z Olimpią Piekary Śląskie. Tydzień później pokaże się po raz pierwszy tarnowskim kibicom, jego rywalem będzie zespół AZS Biała Podlaska.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o