Tarnowski siłacz dwukrotnie najlepszy

0
20
Strongman 1730

Piątkowe zawody w Ustce zgromadziły na tamtejszej Promenadzie Nadmorskiej licznych widzów, którzy obserwowali zmagania siłaczy w ramach różnych widowiskowych konkurencji, jak przeciąganie tira czy przenoszenie ciężarów. W rywalizacji indywidualnej Sławomir Rawiński okazał się najlepszy.
Tarnowski strongman dwa dni później uczestniczył w zawodach rangi Pucharu Europy Strongman, które odbyły się w Woli Dębińskiej. W miejscowości koło Dębna zorganizowano zmagania grupowe, w których reprezentacja Polski – z Rawińskim, Michałem Kopackim oraz Rafałem Kobylarzem w składzie – zmierzyła się z drużyną złożoną z reprezentantów innych krajów, w której znaleźli się Matous Fritsch, Michal Tichy oraz Martin Stefl. Polacy triumfowali w pucharowej rywalizacji.
– Myślę, że udało się nam stworzyć świetne widowisko, a o to przecież chodzi w tego typu zawodach, w których chcemy zapewnić dobrą zabawę publiczności – mówi Rawiński. – Jednak dla mnie te dwa ostatnie zwycięstwa też były ważne, bo są dobrym wstępem do ważnych zawodów, które czekają mnie w najbliższych tygodniach. Będę startował w Pucharze Polski oraz przede wszystkim w eliminacjach do zbliżających się mistrzostw świata.

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o