Tarnowskie mocne uderzenia

0
91
boks kiwior
REKLAMA

Damian Kiwior w mistrzostwach w Sokółce od początku radził sobie bardzo dobrze. Pokonał m.in. w ćwierćfinale aktualnego mistrza Polski. W trakcie tego pojedynku rozciął sobie jednak powiekę oka, ale zdołał przystąpić do walki półfinałowej, którą wygrał w dramatycznych okolicznościach po kontuzji ręki i rozcięciu drugiego łuku brwiowego. Lekarz zawodów nie dopuścił tarnowianina do finału, ale dzięki wielkiej determinacji Kiwior powrócił z Sokółki z tytułem wicemistrza Polski.
Na tym nie kończą się jednak ostatnie osiągnięcia reprezentantów tarnowskiego „Tigera”. Kolejny medal, tym razem brązowy, dopisała do swojego bokserskiego konta Ewelina Starostka. Podopieczna trenera Józefa Sadko walczyła niedawno w Grudziądzu w ramach trzeciej edycji Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Tarnowianka została medalistką zawodów po przegranej na punkty z Aleksandrą Trojanowską w półfinałowej walce.
Miniony tydzień był także bardzo udany dla Justyny Walaś z Tarnowskiej Szkółki Bokserskiej, która jeszcze niedawno przebywała na zgrupowaniu szkoleniowym w Zakopanem. Przeniosła się następnie do Dzierżoniowa, gdzie wzięła udział w mocno obsadzonej gali bokserskiej, w której przed telewizyjnymi kamerami walczył m.in. Mariusz Wach. Tarnowianka w swojej walce pokonała jednogłośnie na punkty Natalię Łykus.

REKLAMA
REKLAMA
Ustaw powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments