Wracają siłownie, baseny i kluby fitness!

0
122
fot. twitter.com/PremierRP
REKLAMA

Ta wiadomość ucieszy wielu miłośników sportu – siłownie, kluby fitness i baseny wracają! Na dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki przedstawił plan czwartego etapu odmrażania gospodarki, w której w skład wchodzą m. in. obiekty sportowe.

REKLAMA

To już oficjalnie – już 6 czerwca siłownie, kluby fitness i baseny wznowią swoją działalność. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy są już znużeni treningami w domowych warunkach. – Przed nami nowa rzeczywistość, w której musimy nauczyć się żyć. Mam tę nadzieję, że przy odpowiedniej dyscyplinie będziemy mogli szybko wrócić do normalności gospodarczej. Trzymajmy się jednak zasad, ta walka wciąż trwa – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Oprócz coraz większych możliwości uprawiania sportu w naszym kraju, będzie go też można oglądać w telewizji, co na pewno umili nam czas – już w najbliższy piątek wracają rozgrywki PKO BP Ekstraklasy (transmisje spotkań w Canal+ Sport), natomiast 2 czerwca do gry powrócą piłkarze Fortuny 1. Ligi. Pierwszoligowe zmagania będzie można śledzić na antenie Polsatu Sport.

REKLAMA

Dodaj komentarz

  Ustaw powiadomienia  
Powiadom o