REKLAMA

Na własnym torze podczas VII kolejki eWinner Pierwszej Ligi tarnowskie “Jaskółki” zostały pokonane przez Orłów Łódź. Goście uzyskali 10 punktów więcej niż gospodarze.

Nieudane spotkanie dla Unii Tarnów zakończyło się wynikiem 39:49. Zdecydowanie podczas tego meczu zabrakło w drużynie kontuzjowanego Petera Ljunga. Było to mocno odczuwalne dla tarnowskich żużlowców, jak i również wszystkich kibiców, którzy za każdym razem aktywnie wspierają swoją ulubioną drużynę.

REKLAMA

W drużynie tarnowskiej nie zawiódł Kim Nilsson, który pojechał na dobrym poziomie, zdobywając 12 punktów. Na drugim miejscu był Artur Mroczka – zdobył 7+3 pkt. Również nie najgorzej pojechał Mateusz Cierniak, który zdobył 5+1 pkt.

Unia Tarnów bardzo liczyła na zwycięstwo w tym spotkaniu. To pozwoliłoby “Jaskółkom” spokojnie “zrehabilitować się” po ostatniej przegranej na wyjeździe u Arged Malesa TŻ Ostrovi, gdzie doszło do fatalnego wypadku Petera Ljunga.

Zdjęcia: Iga Sady

REKLAMA

1
Dodaj komentarz

1 Liczba komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Obserwują
 
Komentarze z największą ilością reakcji
Najbardziej negatywny komentarz
1 Autorzy komentarzy
  Ustaw powiadomienia  
NAJNOWSZE NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Powiadom o
Pokahontas

Z tego co mi wiadomo Ljung nie miał fatalnego upadku w Ostrowie. Tylko we wtorek w meczu ligi szwedzkiej. Redakcjo temi czy wy w ogóle wiecie co piszecie???