Adolf Hitler wygrywa w Namibii XD

4
426
Adol Hitler Uuona
Adol Hitler Uuona
REKLAMA

Mamy dla Was idealne podsumowanie 2020 roku. W Namibii odbyły się niedawno wybory, w których wygrał pewien sympatyczny pan. Ten pan ma na imię Adolf Hitler Uunona i, jak obiecał, w związku ze swoją wygraną nie planuje podboju Ziemi.

Namibia, rok 2020, Hitler doszedł do władzy. Dodatkowego kolorytu dodaje fakt, że Adolf jest człowiekiem o dość ciemnym zabarwieniu skóry, co delikatnie mówiąc nijak nie pasuje do austriackiego malarza propagującego wyższość rasy białej. Pan Adolf Hitler obiecał, że jego ambicje nie sięgają nawet dominacji i pełnej władzy w swoim okręgu, nie mówiąc o całym świecie. Uf. Możemy więc spać spokojnie czytając o kolejnych „ciekawostkach roku 2020-go”. Kolejnego smaczku dodaje tu sama Namibia, która od 1884 roku, aż do I wojny światowej, była kolonią niemiecką. Nikt wraz z samym zainteresowanym nie ma pojęcia, co kierowało ojcem Adolfa, który nadał mu takie imię. Najprawdopodobniej tata Adolfa nie uczył się o nazistowskich Niemcach i ich Adolfie zbyt wnikliwie i po prostu nie wiedział, co w/w wyprawiał w XX wieku.

REKLAMA

Ten rok mnie już chyba niczym nie zaskoczy. Takiej liczby absurdalnych wiadomości jak w 2020 roku nie miałem okazji nigdy wcześniej widzieć w czasie jednego roku. A do końca grudnia jeszcze daleko. Chyba pójdę po popcorn, usiądę w fotelu i spokojnie się poprzyglądam otoczeniu. To nie może być wszystko, na co stać 2020ty rok.

REKLAMA

Ustaw powiadomienia
Powiadom o
4 komentarzy
NAJNOWSZE
NAJSTARSZE NAJWYŻEJ OCENIANE
Inline Feedbacks
View all comments