19 lutego w pałacyku przy ul. Gumniskiej 30 odbędzie się otwarte spotkanie dotyczące strategii rozwoju Tarnowa.
Zaplanowane na godz. 18 spotkanie, to okazja, by mieć realny wpływ na kształtowanie swojego otoczenia. Podczas dyskusji z mieszkańcami omówione zostaną kluczowe aspekty strategii rozwoju Tarnowa, takie jak wykorzystanie nowoczesnych technologii, rozwój infrastruktury miejskiej dostosowanej do nowych realiów, czy umocnienie miejskiej społeczności.
– Żyjemy w okresie wyjątkowych przemian i szans wynikających z cyfryzacji, rozwoju nowych technologii oraz czwartej rewolucji przemysłowej. Stojąc u progu nowej rzeczywistości powinniśmy wybrać naszą unikalną ścieżkę rozwoju, aby nie być biernym obserwatorem, a świadomym beneficjentem tych dynamicznych przemian – zachęcają organizatorzy.
![Średniowieczne klimaty na Górze św. Marcina [ZDJĘCIA] Zamkomania 2026](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/06/Zamkomania-2026-9-218x150.jpg)












![Weekend pełen smaku. Tak tarnowianie bawili się na Gastromajówce [ZDJĘCIA]](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2026/05/Gastromajowka-14-218x150.jpg)





![Ulica Lotnicza pod wodą. Zalane pola i posesje [ZDJĘCIA] Lotnicza zalana](https://www.temi.pl/wp-content/uploads/2023/07/Lotnicza-100x70.jpg)
